CLARA, L’ART PER DINS

 Josep Maria Guix, composició
Jordi Llavina, poemes
Marc Donat, dramatúrgia

I. Obertura
II. Un matí lluent de sol
III. En un llibre
IV. Jo vull el be
V. Abans de mirar
VI. Senyora Clara
VII. Una estrella, dues, tres
VIII. Pollock
IX. Cavalls
X. Pobre vailet
XI. ¿No veus quin cap més antic?
XII. El nen de l’espina
XIII. És una cova de pedra blavosa

Josep Maria Guix, composició
Jordi Llavina, poemes
Marc Donat, dramatúrgia

 

veu solista soprano: Irene Mas, Anaïs Oliveras, Soledad Cardoso, Júlia Farrés | veu solista mezzo: Eulàlia Fantova, Tànit Bono, Mireia Tarragó | piano: Maria Molet, Paul Perera, Álvaro Carnicero | arpa: M.ª Jesús Ávila, Laura Boschetti, Carme Ubach | violoncel: Olga Domínguez, Clara Torner, Francesc Minguella | violí: Biel Graells, Albert Madero, Andrea Beatrice Duca | flauta/piccolo: Blanca Ruiz, Joan Casabona, Mirjam Plas | clarinet: Oriol Codina, Miriam Farré, Jordi Casas | trompa: Martí Marsal, Judit Rovira, Guillem Serra | percussions: Miquel Vich, Daniel Munarriz, Joan Pérez-Villegas

Direcció musical: Elisenda Carrasco, Oriol Castanyer, Eva Martínez, Montserrat Meneses
Direcció escènica: Adrià Aubert, Marta Gil, Cristina Martí
Coordinació musical: Josep Prats
Responsable de producció: Marta del Olmo
Producció tècnica: Eulàlia Pujol

ESCOLES PARTICIPANTS

20/4/2022 · 16:30h
Escola Azorín (L’Hospitalet de Llobregat) David Guinot / Escola Bufalà (Badalona) Roberto González / Col·legi de les Dominiques de l’Ensenyament (Barcelona) Lucía Ruiz / Escola Vora del Mar (Cubelles) Sònia Mateo / Escola Isabel de Villena (Esplugues de Llobregat) Pol Prats / Col·legi La Salle – Gràcia (Barcelona) Anna Navarro / Col·legi Providència del Cor de Jesús (Barcelona) Guillem Pons / Escola Riera de Ribes (Sant Pere de Ribes) Andrea Gimeno / Escola Sagrada Família (Barcelona) Mònica Gayoso, Anna Codinachs / Escola Sagrada Família (Caldes d’Estrac) Marta Grané / Escola Sant Antoni Maria Claret (Cornellà de Llobregat) Albert Andreu / Escola Sant Domènec (Santa Margarida i els Monjos (La Ràpita) Rafa Nácher / Escola Sant Rafael (La Selva del Camp) Neus Fort / Escola Virolai (Molins de Rei) Paco Moreno

20/4/2022 · 20h
Escola Anna Ravell (Barcelona) David Allende / Escola Arrels I (Solsona) Montse Cots / Escola Ernest Lluch (L’Hospitalet de Llobregat) Oscar Bas / Escola Jaume Llull (Sant Andreu de Llavaneres) Monique Martínez / Escola Ítaca (Badalona) Núria Creixell, Laura Grixens / Escola Joan Coret (Badalona) Ana Corona / Escola La Sínia (Molins de Rei) Núria Banastre / Escola Nou Patufet (Barcelona) Laia Pantinat / Escola Pau Sans (L’Hospitalet de Llobregat) Ana Cerezo / Escola Ramon Llull (Barcelona) Maria José Gracia / Col·legi Salesians (Badalona) Olivia Carrillo / Escola Sant Gregori (Barcelona) Lluïsa Lucas / Escola Sant Josep el Pi (L’Hospitalet de Llobregat) Adelina Murariu / Col·legi SIL (Barcelona) Marina Haro / Col·legi Yglesias (Canet de Mar) Noemí Pujol

21/4/2022 · 16:30h
Acis-Artur Martorell  (Barcelona) Joan Gibernau / Escola Augusta (Barcelona) Gemma Vinyals / Escola Baldiri Reixac (Barcelona) Anna Casadesús / Escola Calderón de la Barca (Barcelona) Juanfran Cabañas / Escola Carrilet (Palafrugell) Joan Carlos Rico / Escola Coves d’en Cimany (Barcelona) Cristina García / Escola Enric Granados (Barcelona) Raquel Navarro / Escola de les Aigües (Barcelona) Jordi Blasco / Escola Fluvià (Barcelona) Violant Olivares / Escola Isidre Martí (Esplugues de Llobregat) Carmen Teruel / Escola Joanot Alisanda (Sabadell) Sandra Sabalete / Escola La Salut (Collbató) Judith Nevado Villa / Escola Mare Alfonsa Cavín (Barcelona) Isabel González / Escola Mare de Déu del Portal (Batea) Elisabet Aguiló / Escola Ramón y Cajal (Terrassa) Mercè Garric / Escola Sant Martí (Arenys de Munt) Maite Casquete / Escola Torres Jonama (Palafrugell) Marta León / Escola Turó de Roquetes (Barcelona) Hèctor Larrosa

21/4/2022 · 20h
Escola Àgora (Barcelona) Jaume Ortega / Escola Antoni Vilanova (Falset) Joan Lluís Barceló / Escola Catalònia (Barcelona) Enric Reverter / FEDAC Amílcar (Barcelona) Natalia Fabregas / Col·legi Franciscanes Poble Nou (Barcelona ) Sheridan Hindley / Escola Laietània (Badalona) Roger Romaní / Escola Mallorca (Barcelona) Núria Bosch / Escola Mare de Déu de la Soledat (Barcelona) Alba Montesinos / Escola Marina (Montgat) Jesús Maestro / Escola Parc de la Ciutadella (Barcelona) Adrià Soler / Escola Roc Alabern (Terrassa) Xavi Castanys / Escola Sant Pere Chanel (Malgrat de Mar) Sònia Planas / Escola Santa Maria dels Apòstols (Barcelona) Andrea Priego / Escola Víctor Català (Barcelona) Lydia Ariño

2/05/2022 · 11:30h
Escola Bac de Cerdanya (Alp) Assumpte Villaró / Escola Barrufet (Barcelona) Helena Cabezas / Escola Cal Maiol (Barcelona) Maria Teresa Casals / Escola El Palau (Molins de Rei) Vicent Tornero / Escola del Mar (Barcelona) Pol Prats / Escola Frederic Mistral-Tècnic Eulàlia (Barcelona) Ariadna Serra / Escola Joan Maragall (L’Hospitalet de Llobregat) Patricia Alarcón / Escola La Creu (Torrefarrera) Marta Marsol / Escola La Pau (Barcelona) Gonzalo Giuliani / Escola La Sínia (Sant Antoni de Calonge) Ramona Guinart / Escola L’Estel (Barcelona ) Laura Magraner / Escola Llebeig (Vilobí del Penedès) Iris Gayete / Escola Lluis Millet (El Masnou) Roser Alvero / Escola Martí (Terrassa) Noelia Ortiz / Escola Sant Jordi (Sant Vicenç de Montalt) Montse Rovira / Escola Sant Miquel (Cornellà de Llobregat) Alda Moreno / Escola Santa Anna-Eixample (Barcelona) Elisenda Saladrigues / Escola Tiziana (Tiana) Gisela Parodi

02/05/2022 · 16:30h
Escola Arc Iris (Barcelona) Alegria Serra / Escola Banús (Santa Coloma de Gramenet) Anna Rebés / Escola Bergantí (El Masnou) Gemma Gómez / Escola Brianxa (Tordera) Sole Mateu / Escola Gras i Soler (Esplugues de Llobregat) Andreu Casanova / Escola La Sedeta (Barcelona) Josep Moneo / Escola L’Arc de Sant Martí (Barcelona) Josep M Figueras / Escola Les Ciències (Badalona) Joan Coll / Escola Pau Picasso (Badalona) Alba Latorre / Escola Poble-sec (Barcelona) Raquel Pagès / Escola Rambleta del Clot (Barcelona) Silvia Gracia / Escola Reina Violant Comas i Solà (Barcelona) Montserrat Soler / Escola Sant Martí (Barcelona) Andrea Cubero / Escola Solc (Barcelona) Pere Caminal / Escola Tàber (Barcelona) Joan Notari / Escola Turó Blau (Barcelona) Montse Jané / Escola Vedruna  (Sant Boi de Llobregat) Sergi Dotu / Escola Vicente Ferrer (Sant Boi de Llobregat) Montserrat Martínez

 02/05/2022 · 20h
Escola Benviure (Sant Boi de Llobregat) Laura Font / Escola Creu Alta (Sabadell) Miriam Sanchez / Escola El Vapor (Terrassa) Ernest Puig / Escola Els Pins (Barcelona) Gemma Bladé / FEDAC Horta – Santa Caterina de Siena (Barcelona) Patricia Costa / Escola Font de l’Orpina (Vacarisses) Susana Sánchez-Fortun / Escola Mare de Déu dels Dolors (Sant Boi de Llobregat) Maria Fraile / Escola Pere Vergés – Garbí (Badalona) Marta Sandoval / Escola Mestral (Sant Feliu de Llobregat) Gemma Tatay / Escola Pau Casals (Sant Joan Despí) Lourdes Ruiz / Escola Pont de l’Arcada (Olesa de Bonesvalls) Jordi Miret / Escola Reixac (Montcada i Reixac) Alba Sopedra / Escola Sant Martí (Torrelles de Llobregat) Angel Macias / Escola Teresa Claramunt (Sabadell) Montse López / Escola Voramar (Barcelona) Caterina Clos

09/05/2022 · 11:30h
Escola Beethoven (Santa Coloma de Gramenet) Roser Prieto / Escola Antoni Balmanya (Barcelona) Mireia Margarit / Escola Font d’Alba (Terrassa) Raquel Moreno / Institut Escola Pi del Burgar (Reus) Montse Estopà / Escola Josep Barceló i Matas (Palafrugell) Marta Reixach / Escola La Serreta (Alella) Juan José Ruiz / Escola La Vitxeta (Reus) Laura Penalba / Escola Lola Anglada (L’Hospitalet de Llobregat) Alejandra de Jesús / Escola Mare de Déu del Roser (Barcelona) Miquel Mayordomo / Escola Molí de Finestrelles (Barcelona) Joan Guasch / Escola Mossèn Joan Batlle (Blanes) Edgar Ramentol / Escola Pau Casals (Viladecans) Mònica Naval / Escola Pere Rosselló (Calonge) Maria González / Escola Sant Climent (Sant Climent de Llobregat) Nuria Estrada / Escola Torrent de Can Carabassa (Barcelona) Cristina Aparisi / Escola Vall de Palau (Sant Andreu de la Barca) Cristina Donaire

16/05/2022 · 11:30h
Escola Can Fabra (Barcelona) Mireia Elias / Col·legi Cor de Maria Sabastida (Barcelona) Marta Jauma, Marta Martí / Escola Elisabets (Barcelona) Montserrat Vieco / Escola Els Convents (Martorell) Uki Salvador / Escola Enric Casassas (Sabadell) Neus Creus / Escola Francesc Macià (Barcelona) Joana Bassó / Escola Francesc Platón i Sartí (Abrera) Raquel Manzano, Noelia Gonzalez / Escola Frederic Mistral (L’Hospitalet de Llobregat) Anna Almonacil / Col·legi Jesuïtes Bellvitge (L’Hospitalet de Llobregat) Manel Fernandez / Escola La Rossella (Rosselló) Quima Sastre / Escola Lola Anglada (Badalona) Noèlia Torres / Escola Margalló (Castelldefels) Cristina Garcia / Escola Mediterrània (Barcelona) Joana de Diego / Escola Nausica (Barcelona) Teresa Sala / Escola Nova de Cervelló (Cervelló) Anna Maria Sambola / Escola Pegaso (Barcelona) Mònica Millán / Escola Pere Calders (Polinyà) Sandra Vallejo / Escola Serra (Sabadell) Noemí López

16/05/2022 · 16:30h
Aula Escola Europea (Barcelona) Mònica Sanjuan / Escola Castell Ciuró (Molins de Rei) Núria Rabasseda / Escola Concepció Arenal (Barcelona) Eduard Tenas / Institut Escola Daniel Magrané (Tortosa) Lluis Bel, Maria Teresa Piñol / Escola Drassanes (Barcelona) Sandra Quiles / Escola Fructuós Gelabert (Barcelona) Maribel Varela / Escola Gavà Mar (Gavà) Mònica Rojo / Jesuïtes Gràcia – Col·legi Kostka (Barcelona) Anna Dembski / Escola Joan Roig (Tarragona) Rosa Maria Sambola / Escola Madre Sacramento (Sant Just Desvern) Imma Paredes / Escola Mireia (Barcelona) Laura López / Escola Orlandai (Barcelona) Mar Moreno Guardiet / Escola Salvador Espriu (Sant Feliu de Llobregat) Oriol Serna / Escola Sant Lluís (Barcelona) Joan Porres / Escola Teresa Godes i Domènech (Joncosa del Montell) Marc Cubero / Escola Turó del Drac (Canet de Mar) Oriol Busquets

23/05/2022 · 11:30h
Escola Assis (Premià de Mar) Marta Nadal, Isabel Capdevila, Laura Luna / Escola Ferrer i Guàrdia (Barcelona) Ainara Balboa / Escola Font del Roure (Masquefa) Claudia Bruch, Xavier Solé / Escola Ignasi Iglesias (Tordera) Ariadna Vergés / Escola Ignasi Melé i Farré (Tossa de Mar) M. Helena Ribas / Escola Ítaca (Barcelona) Chiara Cabello / Escola Josep Maria Folch i Torres (L’Hospitalet de Llobregat) Estela Lorente / Escola Lavínia (Barcelona) Belen Domenech / Escola LLevantí de Mar (Calonge) Cristina Galló / Escola Marinada (Barcelona) Glòria Botargues / Col·legi Pia de Sabadell (Sabadell) Núria Izard, Elisenda Durà, Maria Salut Vila / Escola Pla de L’Avellà (Cabrera de Mar) Marta Nadal / Escola Prat de la Riba (Esplugues de Llobregat) Sílvia Martí / Escola Puigventós (Olesa de Montserrat) Patrícia Garcia / Escola Salvador Espriu (Badalona) David Gonzalez / Escola Sant Nicolau (Canyelles) Júlia Masip / Escola Sant Pere Claver (Barcelona) Carles Mesa / Escola Vedruna Tordera (Tordera) Ester Coll

23/05/2022 · 16:30h
Escola Anselm Clavé (Cornellà de Llobregat) Natàlia Ramírez / Escola Doctor Robert (Camprodon) Alexandre Hernàndez / Escola El Pi (Sant Pere de Ribes) Martina Escribano / Escola Es Liceu (Pont d’Inca. Marratxí) Dani Torres / FEDAC-Canet (Canet de Mar) Maria Cortabarria / Institut Escola Castell d’Òdena (Òdena) Ramon Casanova / Escola Josep Maria Ciurana (Sant Boi de Llobregat) Odile Borras / Escola La Maquinista (Barcelona) Otger Guerra / Escola Marià Galí (Terrassa) Gemma Salvatella / Escola Maristes Champagnat (Badalona) Montse Noguera / Escola Patufet St. Jordi (L’Hospitalet de Llobregat) Amanda Delgado / Escola Ponent (Terrassa) Blanca Pujol / Escola Rosa Campà (Montferrer i Castellbò) Albert Royes / Escola Sadako (Barcelona) Gerard Masons / Escola Sant Miquel (Deltebre) Esmeralda Homedes / Escola Serra de l’Obac (Terrassa) Marc Serra

23/05/2022 · 20h
Escola Canigó (L’Hospitalet de Llobregat) David Fernandez / Escola Espai 3 (Sant Joan Despí) Vanesa Casas / Escola Estel-Guinardó (Barcelona) Nil Vázquez / Escola Francesc Macià (Vilassar de Dalt) Arnau Prats / Escola Freta (Calella) Xenia Llobet / Escola Gayarre (Barcelona) Lara Martínez / Escola Joan Juncadella (Sant Vicents dels Horts) Maria Palou / Escola Josep Andreu – Charlie Rivel (Cubelles) Sònia Miret / Escola La Minerva (Calella) Mercè Méndez / Escola Miguel Utrillo (Sitges) Manel Sabaté / Escola Parc del Guinardó (Barcelona) Guillem López / Escola Pia de Sitges (Sitges) Marta Carbonell / Escola Rossend Montané (Olèrdola) Gemma Ravell / Escola Sagrada Família (Sardenya) (Barcelona) Sara Cuscó / Escola Sant Pau (Sant Pol de Mar) Elisabet Dotras, Mònica Santos / Escola Torrent d’en Melis (Barcelona) Sandra Bosch

24/05/2022 · 16:30h
Escola Antaviana (Barcelona) Carol Berges / Escola Catalunya  (Sabadell) Ana Gimeno / Escola Ciutat Jardí (Lleida) Anna Pachón / Escola Dolors Monserdà-Santapau (Barcelona) Òscar Sanoguera / Escola El Corb (Corbera de Llobregat) Maria Fuster / Escola Guillem Fortuny (Cambrils) Laia Pérez / Col·legi Jesús Maria Sant Gervasi (Barcelona) Paloma Mora / Escola Lanaspa-Giralt (Terrassa) Mònica Solà / Escola Les Ferreries de Palafolls (Palafolls) Esther Tejada / Escola Mare de Déu del Carme (El Prat de Llobregat) Núria Espejo / Escola Mediterrània (Sant Pere de Ribes) Mercè Nogués, Imma Garcia / Escola Montigalà (Badalona) Jorge Andreu / Escola Nabí (Barcelona) Pere Caminal / Escola Primavera (Santa Coloma de Gramenet) Mònica Marín / Col·legi Salesià de Sant Josep (Barcelona) Mireia Subirats / Escola Salvador Espriu (Vidreres) Raquel Andrés / Escola Vall-Llobrega (Vall-Llobrega) Saida Vigas

24/05/2022 · 20h
Escola Antoni Brusi (Barcelona) Joan Pegenaute / Escola Canònigo Muñoz (Utiel) Raquel Lorente / Escola Catalunya (Sabadell) Ana Gimeno / Escola Cavaller Arnau (Riudoms) Aida Vidal / Escola Espronceda (Sabadell) Berta Rodriguez / Escola Francesc Ferrer i Guàrdia (El Masnou) Ariadna Solana / Escola Guinardó (Barcelona) Mireia Abellán / Escola Joan Roca (Barcelona) Ignasi de Salas / Escola Lola Anglada (Esplugues de Llobregat) Daniel Ruiz / Escola Marinada-Salvador Espriu (El Masnou) Sara Sanz / Escola Mestre Enric Gibert i Camins (Barcelona) Carme Ferrer / Escola Rafael Alberti (Badalona) Núria Ibáñez / Escola Sagrada Família (Santa Perpètua de Mogoda) Ana Membrives / Escola Sagrada Família (Sabadell) Eva Gomà, Marta Garriga / Escola Santa Eulàlia (Cornellà de Llobregat) Anna Galan

27/05/2022 · 11:30h
Escola Baloo (Barcelona) Tina Mallol / Escola Can Roca (Castelldefels) Carla Reina / Escola Dovella (Barcelona) Clara Viñuales / Escola Els Estanys (Sils) Andrea Calatrava / Escola Ferreries (Tortosa) Claudi Serra / Escola Germans Amat i Targa (Viladecans) Marta Carreté / Escola Ítaca (Vilanova i la Geltrú) Marina Lázaro / Escola L’Assumpció (Deltebre) Marcos Beltran, Joana Forés / Escola Mare de Déu de Montserrat (Barcelona) Andrea Navarro / Escola Mas Boadella (Sabadell) Joan Obradós / Escola Països Catalans (Lleida) Uxua Fraile / Escola Parellada (Sant Boi de Llobregat) Míriam Gómez / Escola Pere Vila (Barcelona) Sara Blasco / Escola Ramon Llull (Barcelona) Marta Chico Sant Lluís de Pla i Amell Bosch (Begues) Emma Surribas / Escola Santiago Rusiñol (Barcelona) Lourdes Cuixart

30/05/2022 · 11:30h
Escola Brasil (Barcelona) Beatriz Carretero / Institut Escola Costa i Llobera (Barcelona) Jordina Pregonas / Escola Eduard Marquina (Barcelona) Laura Madrià / Escola El Dofí (Premià de Mar) David Garcia, Llúcia Ventura / Escola Josefina Ibáñez (Abrera) Eugènia Camats / Escola Josep Maria Madorell (Molins de Rei) Irene Martín / Escola La Mar Bella (Barcelona) Inma de Prado / Escola La Muntanyeta (Barcelona) Jose Luis Sanchez / Col·legi Mas Casanovas (Barcelona) Mònica Sanchez / Escola Mas Prats (Palafolls) Ana Aguas / Escola Pere Lliscart (L’Hospitalet de Llobregat) Desiré Cervero / Escola Pompeu Fabra (Barcelona) Irene Ferrero / Escola Pràctiques (Barcelona) Anna Subirana / Escola Sagrada Família (Cornellà de Llobregat) Jordi Silvestre / Escola Sant Ildefons (Cornellà de Llobregat) Marta Barbero / Escola Sant Jeroni (Sant Pere de Riudebitlles) Meritxell Cuyàs / Escola Sant Jordi de Sant Pau d’Ordal (Subirats) Marta Coll / Escola Tres Fonts de les Corts (Barcelona) Maria Jesus Leo, Cristina Julià / Escola Vaixell Burriac (Vilassar de Mar) Cristina Saura

30/05/2022 · 16:30h
Escola Àngels Alemany i Boris (Lloret de Mar) Cristina Collado / Escola Antoni Roig (Torredembarra) Graciela Martínez, Maria Jesus Castaño / Escola Cervantes (Barcelona) Tono Lázaro / Escola Cossetània (Vilanova i la Geltrú) Sonia Merenciano Tornero / Escola El Margalló (Vilanova i la Geltrú) Lluïsa Mut / Escola El Pilar (Cornellà de Llobregat) Elena Pedrós / Escola Gravi (Barcelona) Manel Rodríguez / Escola Ignasi Iglésias (Barcelona) Cristina Perez / Escola L’Alzina (Molins de Rei) Irene Campos / Escola L’Arrabassada (Tarragona) Esther Olivé, Mercè Dexeus / Escola Milagros Consarnau (L’Hospitalet de Llobregat) Elena Ferrer / Col·legi Sagrat Cor de Ribes (Barcelona) Alba Serrano / Escola Sant Àngel (Camarles) Ester Garcia / Escola Sant Antoni (Sant Vicenç dels Horts) Agnès Fabregà / Escola Sant Miquel (Barcelona) Victor Gregorio / Col·legi Santa Teresa de Lisieux (Barcelona) Andrea Cardenas / Escola Vedruna Àngels (Barcelona) Eulàlia Rial, Lola Stouthamer / Z.E.R. L’Oliver Escola Sant Jaume (La Granja d’Escarp), Escola Massalcoreig (Massalcoreig), Escola Otogesa (Maials), Escola Arc d’Adà, (Llardecans) Cristina Artal

30/05/2022 · 20h
Escola Canigó (Sant Just Desvern) Josep Maria Cervera / Escola Casablanca (Sant Boi de Llobregat) Alba Quiñonero / Col·legi Cor de Maria (La Bisbal d’Empordà) Anna Vilà / Escola Duran i Bas (Barcelona) Flora Terensi / Escola El Cim (Teià) Míriam Ortiz / Col·legi Escolàpies El Masnou (El Masnou) Marta Casas / Escola Guerau de Jorba (Jorba) Gisel.la Jovell / Escola Jaume Balmes (L’Hospitalet de Llobregat) Mireia Pozo / Escola Josep Maria de Sagarra (Barcelona) Beatriz Massó / Escola La Immaculada (Sabadell) Míriam Pagès / Escola Laia (Barcelona) Joan Carles Garcia / Escola L’Arjau (Vilanova i la Geltrú) Núria Ferré, Aida Franco / Escola Mare de Déu de la Misericòrdia (Canet de Mar) Teresa Ezquerra / Escola Miquel Martí i Pol (Viladecans) Elena Cerdà / Escola Pit-Roig (Barcelona) Elisenda Camí / Escola Rafael Casanova (Badalona) Xavier Cortès / Escola Sant Jordi (Vilassar de Dalt) Pol Aparicio

31/05/2022 · 11:30h
Escola Baldiri Reixac (Badalona) Zulima Verdú / Escola El Carmel (Barcelona) Cristina Guzmán / Escola Jaume I (Barcelona) Paula Llull / Escola Miralletes (Barcelona) Clara Comelles / FEDAC Sant Andreu (Barcelona) Marta Gené / Col·legi IPSE (Barcelona) Mercè Martí / Col·legi Jesuïtes Sarrià-Sant Ignasi (Barcelona) Laura Ballber, Ahmet S Bilgin / Escola Mare de Déu de la Salut (Badalona) Laia Ferrer / Escola Mossèn Jacint Verdaguer  (Barcelona) Veronica Antolin / Escola Proa (Barcelona) Genís Barcons / Escola Ramon  Casas (Barcelona) Mireia Martí / Escola Sant Jordi (Maçanet de la Selva) Àlvar Escudero, Ricard Roca / Escola Sant Medir (Barcelona) Silvia Mallofré / Escola Sants Abdó i Senén (El Pla del Penedès) Manuel Raventós / Escola Teresa Bergadà (Alguaire) Rosa Guiu

31/05/2022 · 16:30h
Escola Àngels Garriga (Barcelona) Mercè Gili Diego / Escola Doctor Trueta (Viladecans) Jesús Iglesias / Escola Eixample (Barcelona) Mercè Montells / Escola Enxaneta (Terrassa) Marta Moreno / Escola Jaume Balmes (Cervera) Núria Font / Escola Maria Ossó (Sitges) Sira Serra /Escola Mediterrània (Cornellà de Llobregat) Conchi Rodriguez / Escola Parc del Saladar (Alcarràs) Mariona Otal / Escola Pérez Sala (Vilassar de Mar) Mabel Serra / Escola Pompeu Fabra (L’Hospitalet de Llobregat) Sila Fuentes / Escola Ramon Muntaner (L’Hospitalet de Llobregat ) Eva Segura / Col·legi Santa Dorotea (Barcelona) Gemma Rovira / Escola Suris (Cornellà de Llobregat) Mirian Vallejos / Escola Isaac Peral (Terrassa) Merche Leal

31/05/2022 · 20h
Escola Amadeu Vives (Sabadell) Maria del Mar Rodríguez / Escola Casas (Barcelona) Nuria Seguro / Escola Charlie Rivel (L’Hospitalet de Llobregat) Raül Lull / Escola Folch i Torres (Esplugues de Llobregat) Àngels Vilarnau / Escola Josep Maria Jujol (Barcelona) Josep Maria Gracia / Escola Jungfrau  (Badalona) Cristina Gómez / Escola La Ginesta (Vallirana) Angel  Ortega / Col·legi Mare del Diví Pastor (Sabadell) Nuria Genescà / Escola Marià Manent (Premià de Dalt) Cristina Cotet / Escola Pare Poveda (Barcelona) Xalom Cucurella / Escola Pere IV (Barcelona) Esther Nicolás / Escola  Peter Pan (Barcelona) Griselda Obón / Escola Planas i Casals (Badalona) Carlos Busto / Col·legi Presentació de la Mare de Déu (Vilassar de Mar ) Albert Baena / Col·legi Sant Josep-Teresianes (Barcelona) Maurici Alonso / Escola Sant Ramon Nonat (Barcelona) Muntsa Tomàs /Escola Vedruna Gràcia (Barcelona) Lluís Zaidín

 01/06/2022 · 11:30h
Escola Antoni Gaudí (Sant Boi de Llobregat) Alexandra Carrillo / Escola Busquets i Punset (L’Hospitalet de Llobregat) Elena Caparrós / Escola Eulàlia Bota (Barcelona) Meritxell Vilalta / Fundació Vedruna Catalunya Educació (Sabadell) Silvia Rifà / Escola Jesús Maria Claudina Thevenet (Barcelona) Blanca Puig / Escola Joan Maragall (Sant Andreu de la Barca) Jordi Marin / Escola La Roureda (Tordera) Marta Calleja / Escola Mare Nostrum (Barcelona) Sonsoles Pieras / Escola Mercè Rodoreda (Barcelona) Sara Gómez / Escola Montcau (Gelida) Eva Almirall / Escola Montseny (Sant Just Desvern) Teresa Comas / Escola Poblenou (Barcelona) Esther Gonzalez / Escola Puig i Gairalt (L’Hospitalet de Llobregat) William George Cotterill / Escola Rafael Casanova  (Sant Boi de Llobregat) Marta Vilaplana / Col·legi Sagrat Cor (Barcelona) Josean Fernández / Escola Santa Margarida de Quart (Quart) Marc Costa / Escola Seat (Barcelona) Irina Sanchez / Escola Timbaler del Bruc (Barcelona) Laia Company

01/06/2022 · 16:30h
Escola Abel Ferrater (La Selva del Camp) Rosa Boqueras / Escola Amat i Verdú (Sant Boi de Llobregat) Núria Botia / Escola Àngela Roca (Viladecans) Vanessa Murcia / Escola Antònia Simó Arnó (Almacelles) Anna Tomas / Escola Arrels (Barcelona) Esther Martínez / Ateneu Instructiu (Sant Joan Despí) Anna Massana / Escola Camí II (Barcelona) Alba Ortega / Escola Jaume Balmes (Corbera de Llobregat) Maria Puertas / Col·legi Jesús Maria (Badalona) Carlos Martin / Col·legi Jesús Maria i Josep (Barcelona) Nadim Majure / Escola Pau Casals-Gràcia (Barcelona) Judit Serra / Escola Pere de Tera (Badalona) Laura Garcia / Escola Princeps 23 d’Abril (Barcelona) Susana Herruzo / Escola Provençals (Barcelona) Xavi Salazar / Escola Rius i Taulet (Barcelona) Neus Pujol / Escola Xarxa (Berga) Xavier Llobet

01/06/2022 · 20h
Escola Benviure (Castellbisbal) Clara Siles / Escola Puig d’Agulles (Corbera de Llobregat) Núria Conrado / Escola de la Concepció (Barcelona) Sara Arnau / Escola Estel (Molins de Rei) Meritxell Casablanca / Escola Joan Torredemer Canela (Matadepera) Núria Torrella / Escola L’Areny (Cornellà de Llobregat) Jordi Ferrer / Escola Les Acàcies (Barcelona) Raúl Fernández / Escola Mowgli (Igualada) Carles Casanova / Col·legi Pia Sant Antoni (Barcelona) Natalia Andreu, Anna Guasch / Escola Poblenou (Pineda de Mar) J Ruben Nieto/ Escola Rec Comtal (Barcelona) Núria Poch, Alexandra Lopez / Col·legi Reial Monestir de Santa Isabel (Barcelona) Laura Casquet / Escola Roser Capdevila (Sant Joan Despí) Bárbara Esquerdo / Col·legi Sagrat Cor Diputació (Barcelona) Bruno Parellada

02/06/2022 · 11:30h
Escola Agnès de Sitges (Sitges) Rosa Vilanova / Escola Artur Martorell (Badalona) Rosalia Vidal / Escola Barcelona (Barcelona) Xavi Delgado / Escola Cau de la Guineu (Corbera de Llobregat) Anna Nieto / Centre d’estudis Montseny (Barcelona) Ares Rodriguez / Escola Els Ganxets (Reus) Ingrid Camplà Aguiló / Escola Estel (Sabadell) Montserrat Iglesias / FEDAC Santa Coloma Sagrat Cor (Santa Coloma de Gramenet) Núria Juanet, Francesc Xavier Romero / Escola Folch i Torres (Badalona) Elisenda Sala Boj / Escola Gitanjali (Badalona) Núria Magriñá / Escola Joan Miró (Barcelona) Inmaculada Martínez / Escola La Guàrdia (Sant Vicenç dels Horts) Mar Requena / Escola Mare de Déu de Montserrat (Malgrat de Mar) Jordi Ginesta / Escola Montroig (Balaguer ) Susagna Balasch / Col·legi San Francisco (Barcelona) Lourdes Machado / Escola Sant Gabriel (Ripollet) Patricia Teruel / Escola Vall de Lord (Sant Llorenç de Morunys) Laura Massanés / Escola Vicente Aleixandre (Martorell) Paula Oses / Escola Wagner (Santa Coloma de Gramenet) Ivana Pérez

02/06/2022 · 16:30h
Escola Àngel Guimerà (Pallejà) Eloi Fayos / Escola Dr Alberich Casas (Reus ) Montse Baiges / Escola Els Xiprers (Barcelona) Ester Llopis / Escola Font d’en Fargas (Barcelona) Albert Torres / Escola Montserrat (Sant Just Desvern) Laia Perez, Angels Junque / Escola Paco Candel (L’Hospitalet de Llobregat) Alicia de Llanos / Escola Palau (Palau de Plegamans) Núria Vivas / Escola Petit Estel La Nova (Terrassa) Elvira Fernández, Mireia Romà / Escola Rubén Darío (Barcelona) Rocio Agües / Escola Salvador Espriu (Montgat) Sergio del Campo / Escola Sant Felip Neri (Barcelona) Carme Castelló / Escola Sant Jordi (Palafrugell ) Eva Ribas / Escola Setelsis (Solsona) Gemma Solà / Col·legi Urgell (Barcelona) Judit Pujol / Escola Vila Olímpica (Barcelona) Elena Timón / Z.E.R. Les  VinyesEscola Anicet Villar (Marçà) Escola Josep Riba (La Serra d’Almos) Escola Sant Feliu (Guiamets) Escola Sant Isidre (Capçanes) Sergi Blanco 

02/06/2022 · 20h
Col·legi Anne Sullivan International School Barcelona (Pallejà) Marta Ortega / Escola Elvira Cuyàs (Montcada i Reixac) Anna Alsina / Escola Els Porxos (Barcelona) Toni Moya Escola Isabel Besora (Reus) Marc Sendra / Escola Ginesta  (Matadepera) Ruth Sanchez, Guillermo Gascó / Escola Ignasi Iglésias (Cornellà de Llobregat) Mireia Font  / Escola Montagut (Santa Susanna) Bernat Lleixà  /  Escola Llor  (Sant Boi de Llobregat) Estanis Borrego, Martina Plana  /  Escola L’Olivera (Vallirana) Salvador Torres / Escola L’Univers (Barcelona) Anna Queralt / Col·legi Padre Damian de los Sagrados Corazones  (Barcelona ) Nacho Calzado, Cristina Ibáñez, Anais Molins, Lali Camps

03/06/2022 · 11:30h
Col·legi Abat Oliba (Cornellà de Llobregat) M Carmen Castro / Escola Alexandre Galí (Barcelona) Elisenda Puig / Escoles Minguella (Badalona) Carme Julià / Escola Joan Miró (Mont-roig del Camp) Rafael Calatayud / Escola Les Fonts (Gelida) Francesc García, Siro Andres / Escola Les Roquetes (Sant Pere de Ribes) Pablo Sanchez / Escola Lluís Vives (Castelldefels) Rossi Correa / Escola Mercè Rodoreda (Badalona) Marta Martín / Escola Pont de la Cadena (Molins de Rei) Jordi Suárez / Escola Rosa Sensat (El Masnou) Anna Betriu / Escola Sant Iscle (Vidreres)Maria Ciuró / Escola Sant Jordi (Sant Vicenç dels Horts) Carmen Melero / Escola Vedruna Immaculada (Barcelona) Aida Honojosa

03/06/2022 · 16:30h
Escola Antoni Gaudí (Castelldefels) Verònica Soriano / Escola Doctor Serés (Alpicat) Carlos Estavillo, Olga Niubó / Col·legi Jesús Salvador (Sabadell) Oriol Valbuena / Escola Joan Llongueras (Badalona) Marta Zamora / Escola Joc de la Bola (Lleida) Belén López / Col·legi Santíssima Trinitat (Badalona) Marta Burgos / Escola Llebetx (Vilanova i la Geltrú) Maria Gilabert / Escola Santa Maria del Pino (Alella) Marc Ariño / Escola Mercè Rodoreda (Martorell) Ana Martinez / Escola Fabra (Alella) Maite Ortiz / Escola Pedra Viva (Binissalem (Mallorca)) Joana Coronel, Antonia Perrando, Rosa Pozo / Escola Riera Alta (Santa Coloma de Gramenet) Ricardo Caparus / Escola Sa Forcanera (Blanes) Xavier Santandreu / Escola Valldeflors (Tremp) Eva Gili

13/06/2022 · 11:30h
Escola Agustí Barberà (Amposta) Roser Carceller / Escola Badalona Port (Badalona) Laura González / Escola El Cim (Vilanova i la Geltrú) Marta Tous / Escola Joan Perich i Valls (Sant Joan Despí) Maria Jose Crespo / Escola La Carpa (L’Hospitalet de Llobregat) Aina Bisquerra / Escola La Immaculada (Sant Vicenç dels Horts) Montse López / Escola La Trama (Sabadell) Gemma Fernández / Escola La Vinyala (Sant Vicenç dels Horts) Javier Caro / Escola L’Entorn (Porqueres) Mar Miranda / Escola Lluís Vives (Barcelona) Javier Romagosa / Escola Maria Borés (La Pobla de Claramunt) Núria Martí / Escola Maria Mercè Marçal (Tàrrega ) Cristina Pi / Escola Marta Mata (Barcelona) Carolina Kidd Cardozo/ Escola Matilde Orduña (Esplugues de Llobregat) Lourdes Ramirez / Escola Mercè Rodoreda (Santa Coloma de Gramanet ) Georgina Carrasco / Escola Milà i Fontanals (Barcelona) Eva Tomàs / Escola Pep Ventura (L’Hospitalet de Llobregat) Puri Granados / Escola Tabor (Barcelona) Montserrat Rovira

13/06/2022 · 16:30h
Escola Centcelles (Constantí) Núria Vilalta / Escola Circell (Moja – Olèrdola) Anna Peret / Col·legi Concepcionistes Barcelona (Barcelona) Andrea Martinez / Escola de Bordils (Bordils) Guacimara Martínez / Escola Garbí Pere Vergés (Esplugues de Llobregat) Pau Rovira / Escola Font Freda (Montcada i Reixac) Judith Pijuan / Escola Joan Pelegrí (Barcelona) Mireia Cano / Escola Josep Monmany Amat (Sant Feliu de Llobregat) Beatriz Jaqués / Escola La Llacuna del Poblenou (Barcelona) Xènia Clar / Escola Mossèn Ramon Bergadà (Constantí) Arianna Ciurana / Escola Pla de les Vinyes (Santa Coloma de Cervelló) Marcos Garrido / Escola Poeta Foix (Barcelona) Anna Queralt / Escola Pompeu Fabra (Reus) Sara Ferrer, Joan Piera / Escola Projecte (Barcelona) Laura Bosch / Escola Sinera (Arenys de Mar) Berna Pruna / Escola Splai (Barcelona) Júlia Agraz / Escola Josep Carner (Badalona) Georgina Saez

13/06/2022 · 20h
Coral Els Virolets de Palafrugell (Palafrugell) Rita Ferrer, Marta Giner / Escola El Pi Gros (Sant Cebrià de Vallalta) Alzina Borrell / FEDAC Montcada (Montcada i Reixac) Meritxell Urrea / Escola Les Neus  (Santa Coloma de Gramenet) Jordi Puig / Escola Mare de Déu dels Angels (Barcelona ) Laura Torné / Col·legi Pia de Sarrià (Barcelona) Susana Agustin, Anna Vila, Jordà Abrados / Escola Ramon Llull (Barcelona) Marta Chico / Escola Torre Balldovina (Santa Coloma de Gramenet) Elisabet Puig / Escola Vedruna Balaguer (Balaguer) Judith Llanes / Escola Sant Julià (L’Arboç ) Sandra Garcia / Escola Ull de Vent (La Bisbal del Penedès) Anna Morató / Escola Quatre Vents (Sant Jaume dels Domenys) Sergi Flors / Escola Els Cossetans (Cunit) Mercedes Guinea

17/06/2022 · 11:30h
Col·legi Amor de Déu (Sant Adrià de Besòs) Marisol Roncancio / Escola Ausiàs March (L’Hospitalet de Llobregat) Marta Audi / Escola Barrufet (Sant Boi de Llobregat) Aurora Barba / Escola Bac de Roda (Barcelona) Alejandro Yuste / Escola Bogatell (Barcelona) Gema Cerezo / Escola Bosc de Montjuïc (Barcelona) Conxita Mundí / Escola Ventós i Mir (Badalona) Àngela Gonzalez / Escola Fort Pienc (Barcelona) Montse Ferrer / Escola La Garalda (Pallejà) Marta Montmany / Escola L’Arenal de Llevant (Barcelona) Inés Toledano / Col·legi Maristes la Immaculada (Barcelona) Mayka Vera / Escola Pau Casals (Barcelona) Vanesa Puentes / Escola Prosperitat (Barcelona) Pilar Autonell / Escola Sant Andreu de la Barca (Sant Andreu de la Barca) Grisel·la Torroglosa / Escola Sot del Camp (Sant Vicenç de Montalt) Laura Martínez / Escola Vall d’Aro (Castell-Platja d’Aro) Jordi Solench

17/06/2022 · 16:30h
Escol Agustí Bartra (Terrassa) Ysa Trujillo / Escola Costerets (Sant Pere de Ribes) Cristina Gràcia  / Col·legi Dominiques de Vallirana (Vallirana) Andrea de la Fuente / Escola Dr Ferran i Clua  (Barcelona) Carla Mateo / Escola Esteve Barrachina (Sitges ) Raul Planas / Escola Heura (Barcelona ) Sílvia Buil / Escola Joaquim Ruyra (L’Hospitalet de Llobregat) Maria Nieves Lopez / Escola La Roda (Terrassa) Bel Covas / Col·legi Maria Yocasta Ruiz Aguilera (València) Hector Sierra / Escola Mitja Costa (Montcada i Reixac) Albert Ciurans / Col·legi Nostra Senyora de Lurdes (Barcelona) Clara Ripoll / Escola Progrés  (Badalona ) Eva Marco / Escola Santa Eulàlia (Sant Pere de Ribes) Joan Calvís / Escola Turó del Cargol (Barcelona) Bàrbara Herreros

ÀLBUM DIGITAL

Escolta l’àlbum digital de la Cantània: Clara, l’art per dins.

ATENCIÓ

Aquest concert és gratuït per a tots aquells usuaris que estiguin registrats a L’Auditori Play. Si ja tens un compte a la plataforma, només has d’introduir les teves credencials. Si no és així, registra’t abans.

ATENCIÓ

Has acabat de veure la previsualització del vídeo. Si vols veure el vídeo sencer, el pots comprar individualment (video_price€), o comprar una subscripció amb accés il·limitat als concerts des de 7,99€ al mes.

SUBSCRIU-TE PER 7,90 € AL MES

Estàs a punt d'adquirir aquest vídeo per video_price €. T'informem que et pots subscriure per 7,90€ al mes i gaudir de tots els continguts amb accés il·limitat. Vols continuar amb aquesta transacció?